אבטחת מידע לעסקים קטנים – החשיבות מאחורי זה!

seguridad2

מספר העסקים הקטנים בארץ רק הולך וגדל, ואפילו הממשלה שלנו מקדישה להם לא מעט תשומת לב, על מנת שישרדו ויתפתחו. כול העסקים הקטנים כאחד, זקוקים לאבטחת מידע וזאת בשל הסכנות האורבות להם בדרכם.

מדוע עסקים קטנים כה זקוקים לאבטחה?

 

 

 

יש להקדיש לתחום תשומת לב רבה. אבטחת מידע לעסקים קטנים, איננה עניין של מה בכך, ואסור לזלזל בדבר. כאשר רשת המחשבים שלכם איננה מאובטחת כראוי, הדבר עלול אפילו לגרום לקריסת העסק, ומי רוצה שזה יקרה? אם המחשבים שלכם כלל אינם מוגנים, רוב הסיכויים שתוך פחות משעה הם פשוט יקרסו. אבטחת מידע לעסקים קטנים היא גם הוכחה להגינות בפני הלקוחות. תארו לעצמכם שהלקוחות משלמים לכם בכרטיס אשראי, גורם זר פרץ למחשבים וגנב את נתוני הכרטיסים, מדובר על מצב לא ראוי אשר יביא לפגיעת הקשרים על הלקוחות.

 

לא להתכחש למציאות!

אבטחת מידע לעסקים קטנים חשובה לא פחות מאבטחת מידע לעסקים גדולים, רק שהאחרונים פשוט מוגנים יותר, הם מעסיקים עובדים רק למטרה זו. אבל גם אם אתם עסק קטן, אין סיבה שהמחשבים שלכם ימצאו בסכנה מתמדת. ניתן לפנות לחברות העוסקות בתחום האבטחה לעסקים קטנים, ולהיות מוגנים כבר מהיום! אז נכון, לעסקים קטנים אין את אותם משאבים כמו לחברות הגדולות, אך בסה"כ מדובר על סכומים בהם כל עסק קטן יוכל לעמוד, וההשקעה שווה מאין כמותה.

ישנן חברות אבטחת מידע המספקות עוד מגוון שירותים מעבר לאבטחת המידע. שירותים כגון: מערכות גיבוי נתונים, סיוע מרחוק ותמיכה טלפונית, תשתיות תקשורת ומחשבים, מערכת ניהול קשרי לקוחות, מצלמות אבטחה, תיקון מסכי מחשב, שיחזור מידע ושיקום נזקים, מערכות אנטי וירוס ואיומים, ועוד.

מומלץ לבחור חברת אבטחה שתספק לכם מענה אנושי במשך 24 שעות ביממה, ולאורך כל ימות השבוע כך שבעת צרה יהיה לכם אל מי לפנות. בדקו באתרי האינטרנט של החברות משובי לקוחות ופידבקים, אלה יהוו מדד בדוק להצלחת העסק.


רוצים לעבוד בראש שקט ולהרגיש מוגנים? אל תוותרו על אבטחת מידע!

לייעוץ טלפוני / פגישת היכרות ללא התחייבות חייג 072-2222-770 או צור קשר דרך כאן